В интернате Верхнеднепровска выводили детей на жару в свитерах с завязанными рукавами

 
НОВОСТИ Днепродзержинск и мир | Общество
Днепродзержинск -> Новости -> Общество -> Полный текст статьи
01:50   15.10.2019

В интернате Верхнеднепровска выводили детей на жару в свитерах с завязанными рукавами

В интернате Верхнеднепровска выводили детей на жару в свитерах с завязанными рукавами Днепродзержинск
В городе Верхнеднепровск Днепропетровской обл. в детском доме-интернате № 2 "непослушных" детей выводили на жару в свитерах-смирительных рубашках с пришитыми рукавами. Об этом сообщается на сайте Уполномоченного Верховной рады по правам человека.

Прикро що в нашій державі посади запросто купуються та продаються!!!

Трудотерапія чи работерапія! Протягом останніх 10 років Верхньодніпровські олігархи БАСИ  використовують працю хворих підопічних Верхньодніпровського дит. будинку-інтернату 2 на будіівництві свого маєтку.

Та цього молодшому сину з родини

БасІв Євгену- цинічному, жадібному, недолугому трієчнеку з 1-річним стажем у трудовій книжці стало замало. Заплативши хабара (1 000 000) голові ОДА  Дніпро Пригунову Глібу без конкурсу,  стажу, відповідної освіти, досвіду роботи на керівних посадах і взагалі в соціальній сфері купує собі посаду директора інтернату, щоб повністю керувати потоком карткових коштів підопічних та торгівлею дармової робочої сили.

Хочеться пригадати один випадок з життя цієї людини. У центрі нашого міста розташований супермаркет АТБ, так ось не в довзі після його відкриття Бас Євген Анатолійович вирішив перевірити як працює охорона магазину чи над-то сильно йому захотілось кави?..  Недовго думаючи або взагалі недумаючи своєю головою він скоює злочин - краде банку з кавою. Звісно охорона зпрацювала миттєво Євгена заскочили на "гарячому" за цією брудною справою. Ця аморальна пригода набула розголосу через місцеві ЗМІ, на той час - це газета "Придніпровський комунар".

Напрошується висновок, яка свідомість та виховання у цієї людини.

Взагалі про яку роботу з підопічними може йти мова коли власного сина  Максима (12 років) не може вгамувати вся родина,  а його мати, дружина Євгена Тетяна від нього ще й синці під очима носить.

Історія розпочалася ще в буремних 90-тих роках коли сімейство БАСІВ забрали з Верхньодніпровського інтернату  вихованця Громова Віктора на рабовикористання, а саме використавши його чи то природні здібності, чи то штучно розрекламовані здібності ясновидця -провісника долі на збагачення своєї родини. Влаштувавши цілодобові платні прийоми до Віктора, людей з різних куточків України та з Росії. Тримають у рабстві його по сьогоднішній день,  а керує цим процесом та виступає у якості "вишибали-охоронця" славно -звісний культорганізатор-лавелас закладу Затона Андрій по сумісництву КАТ інтернату (виховує своїми "методами" непокірних вихованців за допомогою біти).

З часу призначення новозпеченого керівного складу в закладі панує "беспредел по Верхнеднепровски" . Нетямущій керівник доручає керівництво безграмотній кадровиці  Страшко В.  та її підзятьку-інженеру співмешканцю її доньки Завгородньому О., які протягом багатьох років безжально грабують дітей знімаючи кошти з їхніх пенсійних карток, що  заборонено законодавством, але для них закони не писані ( один із зйомів було зафіксовано 13.03.2019 працівниками поліції в сумі більше 200 000 грн знімали кошти у одному з банкоматів міста, все дуже легко перевіряється, це - Лінник бувший директор інтернату та Сірова  бувший юрист закладу ( виховує позашлюбного сина Лінника) хоча офіційного доступу до карток у них давно немає, а несе відповідальність за картки нині діючий директор Бас Євген не дивлячись на те що все місто гуло, справа руху не набула). Ці люди торгують безкоштовною робочою силою - примусово віддають дітей під дією наркотичних засобів  на тяжку працю безсовісним місцянам (люди добрі хто брав дітей на роботи нехай вас дорогенькі добренько помучає ваша совість та подумайте за своїх дітей, який приклад ви їм подали) за що отримують грошові винагороди собі в кишені, а діти інтернату поголівно від тяжкої,  непосильної роботи отримують пахові грижі та різноманітні болячки.

Хаос повний -- директора на роботіі немає,  а навіщо? Краще на відпочинок у робочий час. Доречі він на жодній перевірці закладу присутній не був. Вважався на лікарняному а сам перебував на відпочинку. Працівники хто в скільки хоче приходять на роботу та хто в скільки  хоче йде з неї. Діти обслуговують одне одного, старші чи більш здоровіші менших чи більш слабших - миють підлогу, горшки, тягають, перуть та сушать забруднені фекаліями матраци, а саме найстрашніше миють одне одного отримуючи доступ до тіла та ґвалтуючи старші (вік до 35 років) менших (вік з 4-18 років) педофілія квітне ст. 135 (Сексуальне насильство)  КК України (належна мед. експертиза все доведе) та ще й в безконтрольваному доступі  WI-FI ви що! Чи можна з хворою психікою особам необмежений інтернет? Де вони переглядають, що можна  і що не можна, а потім застосовують практично на молодших хворих дітях та директору байдуже халатне відношення до дітей та до роботи.

Не вистачає  робочих рук говорять працівники для належного догляду за дітьми? Та ні, перевірте будь ласка наявність працівників до фактично оформлених (мертві душі 20-30 відсотків).

Так, було з чого почати свою трудову діяльність  новому директору закладу Басу. Повернув "цінну" працівницю,  яку було звільнено за крадіжку та й "закипіла"  робота... Теплиці, городи, сад - дармова праця підопічних "трудотерапія", а чи споживають діти ті овочі чи фрукти хоча б хтось замислився? Да,  тільки те, що напів зіпсоване та не якісного вигляду для продажу.  Все на продаж! Починаючи з розсади закінчуючи врожаєм. Наприклад:

ця ж горе-працівниця Сєдєльнікова Лідія (живе через паркан ), яка працювала до звільнення в інтернаті понад 30 років мати - героїня виховала 5-ро дітей хвала та честь жінці. Так от вона вдумайтеся на хвильку працюючи на посаді сестри-господині за все своє трудове життя придбала кожній дитинці по хатинці. Тягла з закладу все від туалетного паперу до тракторів...

Підопічні не розуміючи всієї серйозності справи глузують з неї "у Сєдєлки  в хатах все ж з інтернату від штор до кастрюль та ще й все це ми  їй носимо за цигарки та рюмку водки і в свиней прибираємо на городі полемо,  внуків в дит. садок водимо".

В багатьох рило в пуху - забезпечувала вона все місто "по блату" - постільною білизною, продуктами харчування, одягом та ін..

Був такий випадок. В радянські часи багато хто возив груші для продажу в Росію. Так для неї підопічні всі груші з дерев на території  закладу обривали,  бережно зкладали в ящічки, а вона бережно зкладала вторговані за груші гроші собі до кишені, а ні щоб дітки смакувати мали змогу фруктою. Навіть на це позарилась! Можна наводити безліч таких жахливих прикладів нахабства та беззаконня не тільки за неї... Проте вона на теперішній час працює в теплиці закладу "кинули щуку в ріку", а ви говорите теплиці, город,  сад та вона роками торгує на базарі міста. Всі мешканці міста знають місцеву "знаменитість" .

Багато про що можна розповідати та наводити приклади  з медициною та навчанням просто жах. Доречі це нормально коли в такому закладі як цей лікарі психіатр та педіатр зявляються в інтернаті один раз на тиждень на декілька годин? Під час перевірки працівниками секретаріату з прав захисту людей від президента  були відсутні обидва лікарі їх мусили терміново привезти на робоче місце та виконати хоч якісь обовязки за виконання яких вони отримають повну з/пл.

Шановний наш президент!

Не мовчимо!

Довіряємо Вам наш біль, як гаранту гідності та законності громадян нашої змученої держави України.

Шановні державні керівники (уповноважені)

Не все в цьому житті вимірюється грошима!

Подібні злочини-це великий гріх перед Богом та людьми,  а саме головне в житті - це саме життя!

То ж давайте гідно його проживемо!


dndz.tv

Оставить комментарий:
Ваше сообщение:
осталось символов
Имя:*
Email:
Город:
Код*:
validation
*Введите символы с картинки
 

ПОЖАЛУЙСТА, не оставляйте оскорбительные, угрожающие, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни и обезличивающие людей сообщения. Эти комментарии будут удаляться. Редакция сайта dndz.tv не несёт ответственности за комментарии посетителей сайта - вся ответственность за ниженаписанные комментарии лежит исключительно на лицах их оставивших!
Всего сообщений: 1

городСКОЙ (Каменское)
от 15 10 2019 14:38
Уважаемая редакция сайта, давайте не будем нагнетать обстановку не городскими новостями. Детей сперва нужно конечно научить пользоваться планшетом, смартфоном, и наконец ноутбуком. Но научить нормально, а не так себе, чтоб они в будущем нормально умели пользоваться благами цивилизации. А в остальном я считаю что это скорее всего не проверенная информация. Я тоже когда-то не умел пользоваться ни компьютером не ноутбуком, а про интернет только так слышал, теперь же пользуюсь как и все.


Последние новости
17:01   02.07.2020
Налоговая сообщает (0) // Бизнес
16:44   02.07.2020
Часы бренда Hublot: почему стоит обратить на них внимание? (0) // Реклама
15:45   02.07.2020
Новости Днепродзержинска На Днепрострое в Каменском утонул мужчина (0) // Происшествия
12:35   02.07.2020
Новости Днепродзержинска О проблемах двух многоквартирных домов по ул. Гастелло г. Каменское говорили на совещании у мэра (0) // Экономика
08:45   02.07.2020
Новости Днепродзержинска Театр г. Каменское закрывает юбилейный сезон (0) // Культура
07:10   02.07.2020
Новости Днепродзержинска Пострадавшим в трамвайной аварии г. Каменское выплатит единовременную материальную помощь (0) // Общество
06:05   02.07.2020
Новости Днепродзержинска Сегодня в Каменском почтят память жертв жуткой трамвайной аварии (0) // Общество
05:50   02.07.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском прошло рабочее совещание по вопросу получения кредита от ЕИБ (0) // Экономика
05:20   02.07.2020
Новости Днепродзержинска Состав ВК «Прометей» г. Каменское пополнит кубинская спортсменка (0) // Спорт
22:45   01.07.2020
Новости Днепродзержинска В горбольницу № 7 г. Каменское поступила очередная партия медоборудования (0) // Экономика
22:30   01.07.2020
Новости Днепродзержинска В многоэтажке г. Каменское горела квартира (0) // Происшествия
18:48   01.07.2020
Как скачать честное онлайн казино Космолот (0) // Реклама
16:28   01.07.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском открыли для выгула собак комплексную площадку (0) // Общество
16:05   01.07.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском столкнулись три автомобиля (0) // Происшествия
12:10   01.07.2020
Новости Днепродзержинска Каменские спортсмены стали призерами Всеукраинского бойцовского турнира (0) // Спорт
11:55   01.07.2020
Новости Днепродзержинска Молодежь г. Каменское привлекают к проведению оплачиваемых общественных работ (0) // Общество
11:45   01.07.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском определены проекты-победители конкурса проектов бюджета участия (0) // Общество
08:50   01.07.2020
Новости Днепродзержинска На «ДМК» г. Каменское открывают пункты питания (0) // Экономика
08:17   01.07.2020
Новости Днепродзержинска Команда «Прометей» г. Каменское будет играть с новым вторым тренером (0) // Спорт
07:50   01.07.2020
Новости Днепродзержинска Сегодня в Каменском на БАМ трамваи не будут ходить два часа (0) // Экономика
07:35   01.07.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском произошел несчастный случай (0) // Происшествия
20:05   30.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском заседали депутаты горсовета (0) // Общество
19:55   30.06.2020
Новости Днепродзержинска На Елизаветовском шоссе г. Каменское произошло ДТП (0) // Происшествия
12:45   30.06.2020
Новости Днепродзержинска В первый день июля в Каменском откроют специализированную площадку для собак (0) // Общество
12:35   30.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском провели экспертную оценку сгоревших квартир дома №5 по улице Дубинина (0) // Экономика
09:55   30.06.2020
Новости Днепродзержинска В г. Каменское дали старт розыгрышу "Кубка открытия сезона" по футболу (0) // Спорт
09:17   30.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском в результате ДТП пострадала женщина (0) // Происшествия
08:50   30.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском возле речпорта стреляли (0) // Криминал
13:10   29.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском поздравляли молодежь (0) // Общество
12:53   29.06.2020
Новости Днепродзержинска В районе ДК «Химик» г. Каменское ограничили давление воды (0) // Экономика
12:50   29.06.2020
Новости Днепродзержинска В «Прометее» г. Каменское первая семья соединила свои сердца (0) // Спорт
12:20   29.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском открыли художественную выставку (0) // Культура
23:05   27.06.2020
Беспроигрышный вариант компаньона - казино интернет Кинг (0) // Реклама
22:22   27.06.2020
Как устроиться в гостиницу (0) // Реклама
17:50   27.06.2020
Новости Днепродзержинска У жителя г. Каменское изъяли наркотическое вещество (0) // Криминал
16:55   26.06.2020
Новости Днепродзержинска «Летние молодежные игры» в Каменском посвятили Дню молодежи (0) // Общество
16:30   26.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском прошло заседание исполкома горсовета (0) // Общество
13:00   26.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском продолжают вести дорожные работы (0) // Экономика
12:45   26.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском провели Кубок города по футболу (0) // Спорт
12:25   26.06.2020
Новости Днепродзержинска На пожаре под г. Каменское женщины получили ожоги (0) // Происшествия
00:05   26.06.2020
Новости Днепродзержинска В городе Каменское красят детские и спортивные площадки (0) // Общество
22:27   25.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском горело кафе (0) // Происшествия
22:03   25.06.2020
Отели и санатории Трускавца (0) // Реклама
21:47   25.06.2020
Налоговая уведомляет (0) // Бизнес
21:41   25.06.2020
Налоговая сообщает (0) // Бизнес
12:45   25.06.2020
Новости Днепродзержинска В г. Каменское проходили первое тестирование ВНО (0) // Общество
12:15   25.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском автомобиль сбил скутериста (0) // Происшествия
11:50   25.06.2020
Новости Днепродзержинска В Каменском мошенники «продавали» гражданам несуществующие автомобили (0) // Криминал
08:15   25.06.2020
Новости Днепродзержинска На ДМК г. Каменское проводят модернизацию системы освещения (0) // Экономика
07:35   25.06.2020
Новости Днепродзержинска Каменчанке присвоили звание "Мастер спорта Украины" (0) // Спорт

Самые обсуждаемые:


Важные события:

Новости Днепродзержинска 02.07.2020 | 15:45 
На Днепрострое в Каменском утонул мужчина 01.07.20 купание в состоянии алкогольного опьянения заверши... (0)
Новости Днепродзержинска 02.07.2020 | 12:35 
О проблемах двух многоквартирных домов по ул. Гастелло г. Каменское говорили на совещании у мэра 02.... (0)
Новости Днепродзержинска 02.07.2020 | 08:45 
Театр г. Каменское закрывает юбилейный сезон 03.07.20 АМДТ им. Л. Украинки г. Каменское (Днепродзержи... (0)
Новости Днепродзержинска 02.07.2020 | 07:10 
Пострадавшим в трамвайной аварии г. Каменское выплатит единовременную материальную помощь Городской ... (0)
Новости Днепродзержинска 02.07.2020 | 06:05 
Сегодня в Каменском почтят память жертв жуткой трамвайной аварии 02.07.20 в Каменском (Днепродзержин... (0)

Читайте также:

Разделы новостей:
Днепродзержинск
Все новости
ВИДЕО
Бизнес
Криминал
Культура
Общество
Политика
Происшествия
Спорт
Страна и мир
Технологии
Экономика
Реклама

Голос города
Следите ли Вы за курсом гривны?
Да, каждый день смотрю на тенденции
Делаю это очень редко
Меня курс гривны не интересует
Мне интереснее наблюдать за ростом доллара
 
 
Голос города - это система опросов, выражающая отношение днепродзержинцев к различным сторонам жизни города. Новые опросы будут появляться постоянно.Прием новостей:

dndz.tv: Если у Вас есть новость, пожалуйста, поделитесь ею, мы её опубликуем. Напишите нам об этом: [email protected]

Редакция: +38 (067) 622-74-55


Подписка на
новости города:

Введите Ваш email:Подписчиков: 634
добавить на Яндекс

Архив новостей:

Июль 2020
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

год  месяц

 

тел. +38 (067) 622-74-55 259770869 RSS-канал новостей: http://dndz.tv/news.xml | Реклама на сайте
© 2008-2020 dndz.tv Авторские права
0.31 сек