В интернате Верхнеднепровска выводили детей на жару в свитерах с завязанными рукавами

 
НОВОСТИ Днепродзержинск и мир | Общество
Днепродзержинск -> Новости -> Общество -> Полный текст статьи
01:50   15.10.2019

В интернате Верхнеднепровска выводили детей на жару в свитерах с завязанными рукавами

В интернате Верхнеднепровска выводили детей на жару в свитерах с завязанными рукавами Днепродзержинск
В городе Верхнеднепровск Днепропетровской обл. в детском доме-интернате № 2 "непослушных" детей выводили на жару в свитерах-смирительных рубашках с пришитыми рукавами. Об этом сообщается на сайте Уполномоченного Верховной рады по правам человека.

Прикро що в нашій державі посади запросто купуються та продаються!!!

Трудотерапія чи работерапія! Протягом останніх 10 років Верхньодніпровські олігархи БАСИ  використовують працю хворих підопічних Верхньодніпровського дит. будинку-інтернату 2 на будіівництві свого маєтку.

Та цього молодшому сину з родини

БасІв Євгену- цинічному, жадібному, недолугому трієчнеку з 1-річним стажем у трудовій книжці стало замало. Заплативши хабара (1 000 000) голові ОДА  Дніпро Пригунову Глібу без конкурсу,  стажу, відповідної освіти, досвіду роботи на керівних посадах і взагалі в соціальній сфері купує собі посаду директора інтернату, щоб повністю керувати потоком карткових коштів підопічних та торгівлею дармової робочої сили.

Хочеться пригадати один випадок з життя цієї людини. У центрі нашого міста розташований супермаркет АТБ, так ось не в довзі після його відкриття Бас Євген Анатолійович вирішив перевірити як працює охорона магазину чи над-то сильно йому захотілось кави?..  Недовго думаючи або взагалі недумаючи своєю головою він скоює злочин - краде банку з кавою. Звісно охорона зпрацювала миттєво Євгена заскочили на "гарячому" за цією брудною справою. Ця аморальна пригода набула розголосу через місцеві ЗМІ, на той час - це газета "Придніпровський комунар".

Напрошується висновок, яка свідомість та виховання у цієї людини.

Взагалі про яку роботу з підопічними може йти мова коли власного сина  Максима (12 років) не може вгамувати вся родина,  а його мати, дружина Євгена Тетяна від нього ще й синці під очима носить.

Історія розпочалася ще в буремних 90-тих роках коли сімейство БАСІВ забрали з Верхньодніпровського інтернату  вихованця Громова Віктора на рабовикористання, а саме використавши його чи то природні здібності, чи то штучно розрекламовані здібності ясновидця -провісника долі на збагачення своєї родини. Влаштувавши цілодобові платні прийоми до Віктора, людей з різних куточків України та з Росії. Тримають у рабстві його по сьогоднішній день,  а керує цим процесом та виступає у якості "вишибали-охоронця" славно -звісний культорганізатор-лавелас закладу Затона Андрій по сумісництву КАТ інтернату (виховує своїми "методами" непокірних вихованців за допомогою біти).

З часу призначення новозпеченого керівного складу в закладі панує "беспредел по Верхнеднепровски" . Нетямущій керівник доручає керівництво безграмотній кадровиці  Страшко В.  та її підзятьку-інженеру співмешканцю її доньки Завгородньому О., які протягом багатьох років безжально грабують дітей знімаючи кошти з їхніх пенсійних карток, що  заборонено законодавством, але для них закони не писані ( один із зйомів було зафіксовано 13.03.2019 працівниками поліції в сумі більше 200 000 грн знімали кошти у одному з банкоматів міста, все дуже легко перевіряється, це - Лінник бувший директор інтернату та Сірова  бувший юрист закладу ( виховує позашлюбного сина Лінника) хоча офіційного доступу до карток у них давно немає, а несе відповідальність за картки нині діючий директор Бас Євген не дивлячись на те що все місто гуло, справа руху не набула). Ці люди торгують безкоштовною робочою силою - примусово віддають дітей під дією наркотичних засобів  на тяжку працю безсовісним місцянам (люди добрі хто брав дітей на роботи нехай вас дорогенькі добренько помучає ваша совість та подумайте за своїх дітей, який приклад ви їм подали) за що отримують грошові винагороди собі в кишені, а діти інтернату поголівно від тяжкої,  непосильної роботи отримують пахові грижі та різноманітні болячки.

Хаос повний -- директора на роботіі немає,  а навіщо? Краще на відпочинок у робочий час. Доречі він на жодній перевірці закладу присутній не був. Вважався на лікарняному а сам перебував на відпочинку. Працівники хто в скільки хоче приходять на роботу та хто в скільки  хоче йде з неї. Діти обслуговують одне одного, старші чи більш здоровіші менших чи більш слабших - миють підлогу, горшки, тягають, перуть та сушать забруднені фекаліями матраци, а саме найстрашніше миють одне одного отримуючи доступ до тіла та ґвалтуючи старші (вік до 35 років) менших (вік з 4-18 років) педофілія квітне ст. 135 (Сексуальне насильство)  КК України (належна мед. експертиза все доведе) та ще й в безконтрольваному доступі  WI-FI ви що! Чи можна з хворою психікою особам необмежений інтернет? Де вони переглядають, що можна  і що не можна, а потім застосовують практично на молодших хворих дітях та директору байдуже халатне відношення до дітей та до роботи.

Не вистачає  робочих рук говорять працівники для належного догляду за дітьми? Та ні, перевірте будь ласка наявність працівників до фактично оформлених (мертві душі 20-30 відсотків).

Так, було з чого почати свою трудову діяльність  новому директору закладу Басу. Повернув "цінну" працівницю,  яку було звільнено за крадіжку та й "закипіла"  робота... Теплиці, городи, сад - дармова праця підопічних "трудотерапія", а чи споживають діти ті овочі чи фрукти хоча б хтось замислився? Да,  тільки те, що напів зіпсоване та не якісного вигляду для продажу.  Все на продаж! Починаючи з розсади закінчуючи врожаєм. Наприклад:

ця ж горе-працівниця Сєдєльнікова Лідія (живе через паркан ), яка працювала до звільнення в інтернаті понад 30 років мати - героїня виховала 5-ро дітей хвала та честь жінці. Так от вона вдумайтеся на хвильку працюючи на посаді сестри-господині за все своє трудове життя придбала кожній дитинці по хатинці. Тягла з закладу все від туалетного паперу до тракторів...

Підопічні не розуміючи всієї серйозності справи глузують з неї "у Сєдєлки  в хатах все ж з інтернату від штор до кастрюль та ще й все це ми  їй носимо за цигарки та рюмку водки і в свиней прибираємо на городі полемо,  внуків в дит. садок водимо".

В багатьох рило в пуху - забезпечувала вона все місто "по блату" - постільною білизною, продуктами харчування, одягом та ін..

Був такий випадок. В радянські часи багато хто возив груші для продажу в Росію. Так для неї підопічні всі груші з дерев на території  закладу обривали,  бережно зкладали в ящічки, а вона бережно зкладала вторговані за груші гроші собі до кишені, а ні щоб дітки смакувати мали змогу фруктою. Навіть на це позарилась! Можна наводити безліч таких жахливих прикладів нахабства та беззаконня не тільки за неї... Проте вона на теперішній час працює в теплиці закладу "кинули щуку в ріку", а ви говорите теплиці, город,  сад та вона роками торгує на базарі міста. Всі мешканці міста знають місцеву "знаменитість" .

Багато про що можна розповідати та наводити приклади  з медициною та навчанням просто жах. Доречі це нормально коли в такому закладі як цей лікарі психіатр та педіатр зявляються в інтернаті один раз на тиждень на декілька годин? Під час перевірки працівниками секретаріату з прав захисту людей від президента  були відсутні обидва лікарі їх мусили терміново привезти на робоче місце та виконати хоч якісь обовязки за виконання яких вони отримають повну з/пл.

Шановний наш президент!

Не мовчимо!

Довіряємо Вам наш біль, як гаранту гідності та законності громадян нашої змученої держави України.

Шановні державні керівники (уповноважені)

Не все в цьому житті вимірюється грошима!

Подібні злочини-це великий гріх перед Богом та людьми,  а саме головне в житті - це саме життя!

То ж давайте гідно його проживемо!


dndz.tv

Оставить комментарий:
Ваше сообщение:
осталось символов
Имя:*
Email:
Город:
Код*:
validation
*Введите символы с картинки
 

ПОЖАЛУЙСТА, не оставляйте оскорбительные, угрожающие, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни и обезличивающие людей сообщения. Эти комментарии будут удаляться. Редакция сайта dndz.tv не несёт ответственности за комментарии посетителей сайта - вся ответственность за ниженаписанные комментарии лежит исключительно на лицах их оставивших!
Всего сообщений: 1

городСКОЙ (Каменское)
от 15 10 2019 14:38
Уважаемая редакция сайта, давайте не будем нагнетать обстановку не городскими новостями. Детей сперва нужно конечно научить пользоваться планшетом, смартфоном, и наконец ноутбуком. Но научить нормально, а не так себе, чтоб они в будущем нормально умели пользоваться благами цивилизации. А в остальном я считаю что это скорее всего не проверенная информация. Я тоже когда-то не умел пользоваться ни компьютером не ноутбуком, а про интернет только так слышал, теперь же пользуюсь как и все.


Последние новости
10:03   20.11.2019
Новости Днепродзержинска На один день жителей Каменского призывают отказаться от курения (0) // Общество
09:40   20.11.2019
Новости Днепродзержинска На левобережье Каменского в лесу образовалась свалка отходов (0) // Общество
09:30   20.11.2019
Новости Днепродзержинска Возле рынка в г. Каменское произошел инцидент (0) // Происшествия
07:43   20.11.2019
Новости Днепродзержинска Воспитанники ДЮСШ № 4 стали участниками чемпионата г. Каменское по прыжкам на акробатической дорожке (0) // Спорт
07:25   20.11.2019
Новости Днепродзержинска На «ДнепрАзоте» г. Каменское провели объектовые учения (0) // Общество
20:40   19.11.2019
Новости Днепродзержинска Градоначальник г. Каменское побывал в зоне ООС (0) // Общество
09:23   19.11.2019
Новости Днепродзержинска На заводе г. Каменское провели совместные учения (0) // Общество
09:06   19.11.2019
Новости Днепродзержинска «Инваспорт» г. Каменское организовал шахматный турнир (0) // Спорт
09:00   19.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском провели работы по демонтажу незаконной МАФ (0) // Экономика
08:48   19.11.2019
Новости Днепродзержинска Активисты ОО «МОПЛ» г. Каменское провели акцию «Рука помощи» (0) // Общество
08:25   19.11.2019
Новости Днепродзержинска УВК № 3 города Каменское провел конкурс грации и красоты (0) // Общество
06:50   19.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском провели зональный тур конкурса «Учитель года — 2020» (0) // Общество
01:00   19.11.2019
Каменской трамвай столкнулся а автомобилем Lanos (0) // Происшествия
14:20   18.11.2019
Новости Днепродзержинска В г. Каменское сотрудники охранной компании помогли разыскать ребенка (0) // Общество
14:10   18.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском не устоял перед местными жителями забор в Романково (0) // Общество
13:50   18.11.2019
Новости Днепродзержинска На меткомбинате г. Каменское включают отопление (0) // Экономика
13:25   18.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском участником ДТП стал автомобиль охранной службы (0) // Происшествия
10:10   18.11.2019
Новости Днепродзержинска Город Каменское окутал туман (0) // Общество
21:17   17.11.2019
Новости Днепродзержинска Каменские спортсмены стали призерами чемпионата Украины по тхэквондо (0) // Спорт
20:45   17.11.2019
Методы и инструменты работы на Форекс (0) // Реклама
20:39   17.11.2019
С чего правильнее всего начинать ремонт квартиры (0) // Реклама
20:35   17.11.2019
Новости Днепродзержинска Каменские студенты провели веселый концерт в ДГТУ (0) // Общество
20:20   17.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском провели рейд в районе левобережного дренажного канала (0) // Общество
17:42   17.11.2019
Новости Днепродзержинска Пятый микрорайон на левобережье Каменского украсили тротуарные дорожки (0) // Экономика
17:22   17.11.2019
Новости Днепродзержинска В Южном районе Каменского взорвали банкомат (0) // Криминал
20:54   16.11.2019
Новости Днепродзержинска Каменская команда «Прометей» уверенно победила черниговский коллектив «Университет-ШВСМ» (0) // Спорт
19:30   16.11.2019
Новости Днепродзержинска Каменские танцоры стали призерами чемпионата по хореографическому искусству (0) // Культура
19:00   16.11.2019
Новости Днепродзержинска Акробаты ДЮСШ № 4 провели чемпионат г. Каменское (0) // Спорт
15:20   16.11.2019
Новости Днепродзержинска Представители города Каменское вошли в состав областного Совета ветеранов ООС/АТО (0) // Общество
14:45   16.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском проведут работы по модернизации программ обеспечения городских информационных табло (0) // Технологии
14:25   16.11.2019
Новости Днепродзержинска Выставка городской архитектуры г. Каменское приняла первых посетителей (0) // Культура
09:27   16.11.2019
Новости Днепродзержинска Каменские боксеры завоевали семь наград на международном турнире в Днепре (0) // Спорт
09:05   16.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском сегодня должны подать теплоноситель в дома Соцгорода (0) // Экономика
22:26   15.11.2019
Новости Днепродзержинска Домашнюю встречу баскетболисты г. Каменское проиграли (0) // Спорт
22:17   15.11.2019
Новости Днепродзержинска Волейболистки г. Каменское одержали победу в Чернигове (0) // Спорт
22:05   15.11.2019
Новости Днепродзержинска В Южном районе города Каменское энергетики проводят модернизацию сетей (0) // Экономика
14:35   15.11.2019
Новости Днепродзержинска Ученики СОШ № 30 города Каменское провели встречу с представителями ОО «Патриот- 2015» (0) // Общество
14:20   15.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском прошли финальные встречи чемпионата по шахматам в рамках Спартакиады (0) // Спорт
08:55   15.11.2019
Новости Днепродзержинска КП «Горводоканал» города Каменское начало отключать должников (1) // Экономика
08:40   15.11.2019
Новости Днепродзержинска Пешеходов г. Каменское учили соблюдать ПДД (0) // Общество
08:13   15.11.2019
Новости Днепродзержинска Каменской спортсмен получил два «золота» по итогам стрельбы на Кубке Украины (0) // Спорт
08:05   15.11.2019
Новости Днепродзержинска КП «Транспорт» города Каменское провело испытания снегоуборочной техники (0) // Экономика
00:45   15.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском звучала джазовая и эстрадная музыка (0) // Культура
00:30   15.11.2019
Новости Днепродзержинска На конференции родителей г. Каменское обсудили вопрос о школе доверия (0) // Общество
20:43   14.11.2019
Новости Днепродзержинска В Школе искусств г. Каменское провели литературно-музыкальный концерт (0) // Культура
20:17   14.11.2019
Новости Днепродзержинска Многодетная семья получила ключи от квартиры из рук мэра Каменского (0) // Общество
19:57   14.11.2019
Новости Днепродзержинска В городе Каменское провели акцию ко Всемирному дню борьбы с диабетом (0) // Общество
14:30   14.11.2019
Новости Днепродзержинска В г. Каменское градоначальник вручил спортсменкам нагрудные знаки (0) // Общество
14:16   14.11.2019
Новости Днепродзержинска В г. Каменское вагоновожатый не успел среагировать на маневр водителя автомобиля (0) // Происшествия
08:15   14.11.2019
Новости Днепродзержинска В Каменском проходят сборы военизированных формирований КИС (0) // Общество

Самые обсуждаемые:


Важные события:

Новости Днепродзержинска 20.11.2019 | 10:03 
На один день жителей Каменского призывают отказаться от курения 21.11.19 в Каменском (Днепродзержинск... (0)
Новости Днепродзержинска 20.11.2019 | 09:40 
На левобережье Каменского в лесу образовалась свалка отходов В лесном массиве г. Каменское (Днепродзе... (0)
Новости Днепродзержинска 20.11.2019 | 09:30 
Возле рынка в г. Каменское произошел инцидент 19.11.19 во дворе дома у рынка Каменского (г. Днепродзе... (0)
Новости Днепродзержинска 20.11.2019 | 07:43 
Воспитанники ДЮСШ № 4 стали участниками чемпионата г. Каменское по прыжкам на акробатической дорожке ... (0)
Новости Днепродзержинска 20.11.2019 | 07:25 
На «ДнепрАзоте» г. Каменское провели объектовые учения 19.11.19 специальные тренировки провели на объ... (0)

Читайте также:

Разделы новостей:
Днепродзержинск
Все новости
ВИДЕО
Бизнес
Криминал
Культура
Общество
Политика
Происшествия
Спорт
Страна и мир
Технологии
Экономика
Реклама

Голос города
Следите ли Вы за курсом гривны?
Да, каждый день смотрю на тенденции
Делаю это очень редко
Меня курс гривны не интересует
Мне интереснее наблюдать за ростом доллара
 
 
Голос города - это система опросов, выражающая отношение днепродзержинцев к различным сторонам жизни города. Новые опросы будут появляться постоянно.Прием новостей:

dndz.tv: Если у Вас есть новость, пожалуйста, поделитесь ею, мы её опубликуем. Напишите нам об этом: [email protected]

Редакция: +38 (067) 622-74-55


Подписка на
новости города:

Введите Ваш email:Подписчиков: 554
добавить на Яндекс

Архив новостей:

Ноябрь 2019
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

год  месяц

 

тел. +38 (067) 622-74-55 259770869 RSS-канал новостей: http://dndz.tv/news.xml | Реклама на сайте
© 2008-2019 dndz.tv Авторские права
0.26 сек