В интернате Верхнеднепровска выводили детей на жару в свитерах с завязанными рукавами

 
НОВОСТИ Днепродзержинск и мир | Общество
Днепродзержинск -> Новости -> Общество -> Полный текст статьи
01:50   15.10.2019

В интернате Верхнеднепровска выводили детей на жару в свитерах с завязанными рукавами

В интернате Верхнеднепровска выводили детей на жару в свитерах с завязанными рукавами Днепродзержинск
В городе Верхнеднепровск Днепропетровской обл. в детском доме-интернате № 2 "непослушных" детей выводили на жару в свитерах-смирительных рубашках с пришитыми рукавами. Об этом сообщается на сайте Уполномоченного Верховной рады по правам человека.

Прикро що в нашій державі посади запросто купуються та продаються!!!

Трудотерапія чи работерапія! Протягом останніх 10 років Верхньодніпровські олігархи БАСИ  використовують працю хворих підопічних Верхньодніпровського дит. будинку-інтернату 2 на будіівництві свого маєтку.

Та цього молодшому сину з родини

БасІв Євгену- цинічному, жадібному, недолугому трієчнеку з 1-річним стажем у трудовій книжці стало замало. Заплативши хабара (1 000 000) голові ОДА  Дніпро Пригунову Глібу без конкурсу,  стажу, відповідної освіти, досвіду роботи на керівних посадах і взагалі в соціальній сфері купує собі посаду директора інтернату, щоб повністю керувати потоком карткових коштів підопічних та торгівлею дармової робочої сили.

Хочеться пригадати один випадок з життя цієї людини. У центрі нашого міста розташований супермаркет АТБ, так ось не в довзі після його відкриття Бас Євген Анатолійович вирішив перевірити як працює охорона магазину чи над-то сильно йому захотілось кави?..  Недовго думаючи або взагалі недумаючи своєю головою він скоює злочин - краде банку з кавою. Звісно охорона зпрацювала миттєво Євгена заскочили на "гарячому" за цією брудною справою. Ця аморальна пригода набула розголосу через місцеві ЗМІ, на той час - це газета "Придніпровський комунар".

Напрошується висновок, яка свідомість та виховання у цієї людини.

Взагалі про яку роботу з підопічними може йти мова коли власного сина  Максима (12 років) не може вгамувати вся родина,  а його мати, дружина Євгена Тетяна від нього ще й синці під очима носить.

Історія розпочалася ще в буремних 90-тих роках коли сімейство БАСІВ забрали з Верхньодніпровського інтернату  вихованця Громова Віктора на рабовикористання, а саме використавши його чи то природні здібності, чи то штучно розрекламовані здібності ясновидця -провісника долі на збагачення своєї родини. Влаштувавши цілодобові платні прийоми до Віктора, людей з різних куточків України та з Росії. Тримають у рабстві його по сьогоднішній день,  а керує цим процесом та виступає у якості "вишибали-охоронця" славно -звісний культорганізатор-лавелас закладу Затона Андрій по сумісництву КАТ інтернату (виховує своїми "методами" непокірних вихованців за допомогою біти).

З часу призначення новозпеченого керівного складу в закладі панує "беспредел по Верхнеднепровски" . Нетямущій керівник доручає керівництво безграмотній кадровиці  Страшко В.  та її підзятьку-інженеру співмешканцю її доньки Завгородньому О., які протягом багатьох років безжально грабують дітей знімаючи кошти з їхніх пенсійних карток, що  заборонено законодавством, але для них закони не писані ( один із зйомів було зафіксовано 13.03.2019 працівниками поліції в сумі більше 200 000 грн знімали кошти у одному з банкоматів міста, все дуже легко перевіряється, це - Лінник бувший директор інтернату та Сірова  бувший юрист закладу ( виховує позашлюбного сина Лінника) хоча офіційного доступу до карток у них давно немає, а несе відповідальність за картки нині діючий директор Бас Євген не дивлячись на те що все місто гуло, справа руху не набула). Ці люди торгують безкоштовною робочою силою - примусово віддають дітей під дією наркотичних засобів  на тяжку працю безсовісним місцянам (люди добрі хто брав дітей на роботи нехай вас дорогенькі добренько помучає ваша совість та подумайте за своїх дітей, який приклад ви їм подали) за що отримують грошові винагороди собі в кишені, а діти інтернату поголівно від тяжкої,  непосильної роботи отримують пахові грижі та різноманітні болячки.

Хаос повний -- директора на роботіі немає,  а навіщо? Краще на відпочинок у робочий час. Доречі він на жодній перевірці закладу присутній не був. Вважався на лікарняному а сам перебував на відпочинку. Працівники хто в скільки хоче приходять на роботу та хто в скільки  хоче йде з неї. Діти обслуговують одне одного, старші чи більш здоровіші менших чи більш слабших - миють підлогу, горшки, тягають, перуть та сушать забруднені фекаліями матраци, а саме найстрашніше миють одне одного отримуючи доступ до тіла та ґвалтуючи старші (вік до 35 років) менших (вік з 4-18 років) педофілія квітне ст. 135 (Сексуальне насильство)  КК України (належна мед. експертиза все доведе) та ще й в безконтрольваному доступі  WI-FI ви що! Чи можна з хворою психікою особам необмежений інтернет? Де вони переглядають, що можна  і що не можна, а потім застосовують практично на молодших хворих дітях та директору байдуже халатне відношення до дітей та до роботи.

Не вистачає  робочих рук говорять працівники для належного догляду за дітьми? Та ні, перевірте будь ласка наявність працівників до фактично оформлених (мертві душі 20-30 відсотків).

Так, було з чого почати свою трудову діяльність  новому директору закладу Басу. Повернув "цінну" працівницю,  яку було звільнено за крадіжку та й "закипіла"  робота... Теплиці, городи, сад - дармова праця підопічних "трудотерапія", а чи споживають діти ті овочі чи фрукти хоча б хтось замислився? Да,  тільки те, що напів зіпсоване та не якісного вигляду для продажу.  Все на продаж! Починаючи з розсади закінчуючи врожаєм. Наприклад:

ця ж горе-працівниця Сєдєльнікова Лідія (живе через паркан ), яка працювала до звільнення в інтернаті понад 30 років мати - героїня виховала 5-ро дітей хвала та честь жінці. Так от вона вдумайтеся на хвильку працюючи на посаді сестри-господині за все своє трудове життя придбала кожній дитинці по хатинці. Тягла з закладу все від туалетного паперу до тракторів...

Підопічні не розуміючи всієї серйозності справи глузують з неї "у Сєдєлки  в хатах все ж з інтернату від штор до кастрюль та ще й все це ми  їй носимо за цигарки та рюмку водки і в свиней прибираємо на городі полемо,  внуків в дит. садок водимо".

В багатьох рило в пуху - забезпечувала вона все місто "по блату" - постільною білизною, продуктами харчування, одягом та ін..

Був такий випадок. В радянські часи багато хто возив груші для продажу в Росію. Так для неї підопічні всі груші з дерев на території  закладу обривали,  бережно зкладали в ящічки, а вона бережно зкладала вторговані за груші гроші собі до кишені, а ні щоб дітки смакувати мали змогу фруктою. Навіть на це позарилась! Можна наводити безліч таких жахливих прикладів нахабства та беззаконня не тільки за неї... Проте вона на теперішній час працює в теплиці закладу "кинули щуку в ріку", а ви говорите теплиці, город,  сад та вона роками торгує на базарі міста. Всі мешканці міста знають місцеву "знаменитість" .

Багато про що можна розповідати та наводити приклади  з медициною та навчанням просто жах. Доречі це нормально коли в такому закладі як цей лікарі психіатр та педіатр зявляються в інтернаті один раз на тиждень на декілька годин? Під час перевірки працівниками секретаріату з прав захисту людей від президента  були відсутні обидва лікарі їх мусили терміново привезти на робоче місце та виконати хоч якісь обовязки за виконання яких вони отримають повну з/пл.

Шановний наш президент!

Не мовчимо!

Довіряємо Вам наш біль, як гаранту гідності та законності громадян нашої змученої держави України.

Шановні державні керівники (уповноважені)

Не все в цьому житті вимірюється грошима!

Подібні злочини-це великий гріх перед Богом та людьми,  а саме головне в житті - це саме життя!

То ж давайте гідно його проживемо!


dndz.tv

Оставить комментарий:
Ваше сообщение:
осталось символов
Имя:*
Email:
Город:
Код*:
validation
*Введите символы с картинки
 

ПОЖАЛУЙСТА, не оставляйте оскорбительные, угрожающие, клеветнические комментарии, призывы к национальной розни и обезличивающие людей сообщения. Эти комментарии будут удаляться. Редакция сайта dndz.tv не несёт ответственности за комментарии посетителей сайта - вся ответственность за ниженаписанные комментарии лежит исключительно на лицах их оставивших!
Всего сообщений: 1

городСКОЙ (Каменское)
от 15 10 2019 14:38
Уважаемая редакция сайта, давайте не будем нагнетать обстановку не городскими новостями. Детей сперва нужно конечно научить пользоваться планшетом, смартфоном, и наконец ноутбуком. Но научить нормально, а не так себе, чтоб они в будущем нормально умели пользоваться благами цивилизации. А в остальном я считаю что это скорее всего не проверенная информация. Я тоже когда-то не умел пользоваться ни компьютером не ноутбуком, а про интернет только так слышал, теперь же пользуюсь как и все.


Последние новости
21:50   27.01.2021
Новости Днепродзержинска Мэр г. Каменское Андрей Белоусов сделал официальное обращение к горожанам (0) // Общество
21:37   27.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском определили участниц финала городского конкурса красоты (0) // Общество
20:35   27.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском первый лифт запустили в работу после восстановления (0) // Экономика
19:06   27.01.2021
Новости Днепродзержинска БК «Прометей» г. Каменское одержал вторую победу на евроарене (0) // Спорт
13:05   27.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском приборы учёта тепла установят в многоквартирных домах (0) // Экономика
22:27   26.01.2021
Причины популярности конструкторов Лего, их польза для детей и родителей (0) // Реклама
22:22   26.01.2021
Вакансии руководителя: перспективы трудоустройства и самореализации (0) // Реклама
22:20   26.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском 202 человека болеют COVID-19 (0) // Общество
22:10   26.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском погодные условия ухудшаются (0) // Общество
22:05   26.01.2021
Пошив дизайнерских штор под заказ в Днепре (0) // Реклама
22:02   26.01.2021
Ремонт холодильника, который слишком сильно морозит (0) // Реклама
21:38   26.01.2021
Налоговая сообщает (0) // Бизнес
20:50   26.01.2021
Новости Днепродзержинска Женская команда «Прометей» г. Каменское успешно дебютировала в играх Восточноевропейской лиги (0) // Спорт
20:17   26.01.2021
Новости Днепродзержинска БК «Прометей» г. Каменское одержал первую победу в Кубке Европы ФИБА (0) // Спорт
19:05   26.01.2021
Новости Днепродзержинска Завтра на три часа приостановят работу трамвая г. Каменское по маршруту № 3 (0) // Экономика
18:40   26.01.2021
Новости Днепродзержинска Профсоюз «Металлургов» градообразующего предприятия г. Каменское провёл отчетно-выборную конференцию (0) // Общество
17:43   26.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском провели тактико-специальное учение (0) // Общество
17:30   26.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском возле ЦУМа автомобиль сбил пенсионерку (0) // Происшествия
10:00   26.01.2021
Новости Днепродзержинска За прошедшие сутки в Каменском подтвердили 10 случаев заболевания COVID-19 (0) // Общество
08:40   26.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском действуют карантинные ограничения (0) // Общество
08:20   26.01.2021
Новости Днепродзержинска В результате пожара в г. Каменское пострадал человек (0) // Происшествия
08:00   26.01.2021
Новости Днепродзержинска Мэр г. Каменское провёл заседание штаба по ходу отопительного сезона (0) // Экономика
07:45   26.01.2021
Новости Днепродзержинска Городской голова г. Каменское провёл объезд территории города (0) // Экономика
18:37   25.01.2021
Новости Днепродзержинска Учреждения внешкольного образования г. Каменское ввели электронную регистрацию (0) // Общество
18:05   25.01.2021
Новости Днепродзержинска Из городского парка г. Каменское пытались вывезти МАФы (0) // Происшествия
17:23   25.01.2021
Новости Днепродзержинска В лицее НИТ№ 2 г. Каменское открыли STEM-лабораторию (0) // Общество
17:05   25.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском провели задержание мужчины по подозрению в вымогательстве (0) // Криминал
13:26   25.01.2021
Новости Днепродзержинска За семидневку в г. Каменское родилось 24 малыша (0) // Общество
08:40   25.01.2021
Новости Днепродзержинска В садовом товариществе г. Каменское сгорел дом (0) // Происшествия
18:05   24.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском на экстренном заседании рабочей группы разбирались с проблемами жилых массивов Соцгород и БАМ (0) // Экономика
14:55   24.01.2021
Новости Днепродзержинска Особенные дети школы искусств г. Каменское стали призёрами фестиваля творчества (0) // Культура
14:35   24.01.2021
Новости Днепродзержинска «Прометей-2-ДГТУ» г. Каменское снова уступил «Кривбассу» (0) // Спорт
09:46   24.01.2021
Новости Днепродзержинска Спортсменка из г. Каменское вошла в состав сборной страны по пауэрлифтингу (0) // Спорт
09:35   24.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском на левобережье ДТП с пострадавшим (0) // Происшествия
19:55   23.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском пройдёт рабочая встреча с участием активистов (0) // Экономика
18:55   23.01.2021
Новости Днепродзержинска БК "Прометей-2-ДГТУ" г. Каменское провёл первую встречу с БК «Кривбасс» (0) // Спорт
18:03   23.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском в результате ДТП погиб человек (1) // Происшествия
15:18   23.01.2021
Новости Днепродзержинска СК «Прометей» г. Каменское провёл очередной матч Суперлиги (0) // Спорт
13:56   23.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском проверили работу приюта для животных (0) // Экономика
13:42   23.01.2021
Новости Днепродзержинска Жители Соцгорода в Каменском перекрыли трассу к областному центру (0) // Общество
11:10   23.01.2021
Новости Днепродзержинска За последние сутки в Каменском подтвердили 12 случаев COVID-19 (0) // Общество
08:12   23.01.2021
Новости Днепродзержинска В общежитии г. Каменское спасали кота (0) // Общество
08:00   23.01.2021
Новости Днепродзержинска Представитель г. Каменское вышла в полуфинал конкурса «Самая красивая спортсменка Украины» (0) // Спорт
07:33   23.01.2021
Новости Днепродзержинска Спасатели г. Каменское провели онлайн-общение с воспитанниками ДУЗ № 27 (0) // Общество
22:57   22.01.2021
Новости Днепродзержинска Скоро в Каменском премьера спектакля «Иллюзионисты» (0) // Культура
20:52   22.01.2021
Новости Днепродзержинска Женская команда БК «Прометей» г. Каменское потерпела поражение в Еврокубке (0) // Спорт
20:00   22.01.2021
Новости Днепродзержинска Каменчанки победой завершили первую игру в Житомире (0) // Спорт
18:11   22.01.2021
Новости Днепродзержинска В Каменском мужчина обворовал 2 автомобиля (0) // Криминал
17:43   22.01.2021
Новости Днепродзержинска Каменская библиотека получила новые поступления в книжный фонд (0) // Общество
17:30   22.01.2021
Новости Днепродзержинска Ученики школ г. Каменское с понедельника будут посещать учебные заведения (0) // Общество

Самые обсуждаемые:


Важные события:

Новости Днепродзержинска 27.01.2021 | 21:50 
Мэр г. Каменское Андрей Белоусов сделал официальное обращение к горожанам 27.01.21 городской голова г... (0)
Новости Днепродзержинска 27.01.2021 | 21:37 
В Каменском определили участниц финала городского конкурса красоты 26.01.21 на новой сцене театра им.... (0)
Новости Днепродзержинска 27.01.2021 | 20:35 
В Каменском первый лифт запустили в работу после восстановления Из 32-х лифтов г. Каменское (Днепрод... (0)
Новости Днепродзержинска 27.01.2021 | 19:06 
БК «Прометей» г. Каменское одержал вторую победу на евроарене Баскетболистки «Прометея» ... (0)
Новости Днепродзержинска 27.01.2021 | 13:05 
В Каменском приборы учёта тепла установят в многоквартирных домах В Каменском (Днепродзержинске) про... (0)

Читайте также:

Разделы новостей:
Днепродзержинск
Все новости
ВИДЕО
Бизнес
Криминал
Культура
Общество
Политика
Происшествия
Спорт
Страна и мир
Технологии
Экономика
Реклама

Голос города
Следите ли Вы за курсом гривны?
Да, каждый день смотрю на тенденции
Делаю это очень редко
Меня курс гривны не интересует
Мне интереснее наблюдать за ростом доллара
 
 
Голос города - это система опросов, выражающая отношение днепродзержинцев к различным сторонам жизни города. Новые опросы будут появляться постоянно.Прием новостей:

dndz.tv: Если у Вас есть новость, пожалуйста, поделитесь ею, мы её опубликуем. Напишите нам об этом: [email protected]

Редакция: +38 (067) 622-74-55


Подписка на
новости города:

Введите Ваш email:Подписчиков: 636
добавить на Яндекс

Архив новостей:

Январь 2021
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

год  месяц

 

тел. +38 (067) 622-74-55 259770869 RSS-канал новостей: http://dndz.tv/news.xml | Реклама на сайте
© 2008-2021 dndz.tv Авторские права
1.12 сек