Дніпродзержинська ОДПІ інформує

55 безкоштовних адміністративних послуг Міністерства доходів і зборів

Завдяки сервісам Міністерства доходів і зборів, громадяни, підприємці та представники юридичних осіб мають змогу оперативно отримати довідки, дозволи та свідоцтва.
Так звернувшись до Центру обслуговування громадян можна зареєструвати книгу обліку доходів та витрат, отримати номер облікової картки, зареєструвати реєстратор розрахункових операцій, отримати ліцензію та торговий патент, а також отримати будь-яку кваліфіковану консультацію по податковому та митному законодавству.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ

З 1 вересня вводяться акцизні марки нового зразка, які захистять громадян від підробок
З 1 вересня 2013 року усі алкогольні напої та тютюнові вироби будуть маркуватися акцизними марками нового зразка, що забезпечить більш дієву систему боротьби з фальсифікатом і підробками підакцизної продукції та захисту населення від споживання неякісної продукції.
Нові марки акцизного податку відрізняються графічним дизайном та кольоровою гамою. Кожна марка має графічний захисний елемент, якій містить інформацію в закодованому вигляді. Цей захисний елемент не може бути відтворений шляхом сканування, копіювання та друку. Марки акцизного податку для алкогольних напоїв містять не менше чотирьох фонових сіток, для тютюнових виробів – не менше трьох. У зв’язку із посиленням системи захисту нових зразків марок акцизного податку їх вартість зросла: на алкогольні напої — до 0,27 грн. за 1 шт., тютюнові вироби — 0,142 грн. за 1 шт.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ
У серпні звіт про суми нарахованого єдиного внеску необхідно подавати ще до Пенсійного фонду
Функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на Міндоходів покладено Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 „Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади”.
Проте, процедури адміністрування щодо прийняття та оброблення звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників у серпні здійснюватиме Пенсійний фонд України. Таке рішення прийнято для створення сприятливих умов для платників єдиного внеску та уникнення соціальної напруги щодо здійснення пенсійних виплат за серпень.
Відповідно до положень пункту 3 Прикінцевих положень Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” від 4 липня 2013 №406-VII сьогодні розглядається питання щодо подовження виконання зазначених функцій Пенсійним фондом України до 31 серпня 2013 року.
З огляду на це у серпні поточного року звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно як і раніше надсилати до Пенсійного фонду. Нагадуємо, що подати звіт необхідно не пізніше 20 серпня.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ

Електронні ключі для спрощення ведення бізнесу

В Дніпропетровській області майже 100 відсотків заявок на відшкодування податку на додану вартість подається в електронному вигляді, 76 відсотків митних декларацій оформлюється дистанційно. Успішно працює система приймання та комп’ютерної обробки податкової звітності платників податків в електронному вигляді. Центри сертифікації електронних ключів Міндоходів безкоштовно, за лічені хвилини надають електронні цифрові підписи підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам.
В п’яти податкових інспекціях працюють Центри сертифікації електронних ключів, в яких обслуговано більше 14 тисяч клієнтів та надано більше 20 тисяч посилених сертифікатів особистих ключів для ведення документообігу в електронному вигляді. Це значно економить час і зменшує ризик корупції, адже зникає необхідність прямого спілкування між підприємцями та співробітниками. Особистий електронний ключ застосовується під час здійснення не лише податкових, а й митних процедур, а також для подання звітності до Пенсійного фонду та органів статистики.
Для інформаційної підтримки та технічної допомоги платникам податків створено загальнодержавний call-центр, скористатися яким можна знову ж таки безкоштовно, зателефонувавши зі стаціонарного телефону за номером 0-800-501-007, вибравши напрямок 7.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ

Викрито підпільну броварню
Підпільну броварню в одному з приміських районів Дніпропетровська викрили співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області.
Власником такого міні-пивзаводу виявився місцевий мешканець. Незважаючи на жахливий санітарний стан пивоварні, йому все ж таки вдалося оформити деякі дозвільні документи. Для солідності „пивовар” ще й відкрив у центрі міста офіс та розпочав прибутковий бізнес.
Під час обшуків в офісі «фірми» та у цеху розливу продукції вилучено сировину, тару, обладнання, первинну документацію та 15 тон готового до споживання “пива”.
Порушникам законодавства загрожує санкція за статтею 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
Скористуйтесь відеоінструкцією з самостійної генерації ключів підписувачем

Центром АЦСК ІДД створено інформаційний відеоматеріал щодо самостійної генерації ключів підписувачем за допомогою надійного засобу електронного цифрового підпису – «ІІТ Користувач ЦСК–1».
Даний відеоматеріал буде корисним для посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності, які розглядають можливість отримання послуг електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД та відповідно до постанови КМУ від 28 жовтня 2004 року №1452 здійснюють генерацію особистих та відкритих ключів безпосередньо в установі.
Переглянути відеоматеріал можна тут www.youtube.com/watch?v=TXqhbBwU2tk
Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ

Про роботу Акредитованого центру сертифікації ключів
У складі Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів функціонує Акредитований центр сертифікації ключів, метою діяльності якого є безкоштовне надання послуг електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам.
АЦСК ІДД надає такі послуги реєстрація заявників; надання у користування надійних засобів ЕЦП; допомога при генерації відкритих та особистих ключів; обслуговування посилених сертифікатів ключів заявників, що включає сертифікацію відкритих ключів заявників, розповсюдження та зберігання посилених сертифікатів ключів, управління статусом посилених сертифікатів ключів та розповсюдження інформації про статус сертифікатів ключів; надання послуги фіксування часу; консультативні послуги за зверненням підписувачів.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО СВОГО БІЗНЕС-ПАРТНЕРА
Для того, аби перевірити надійність Вашого ділового партнера достатньо знати його код ЄДРПОУ або ж точну його назву. Введіть відому Вам інформацію в одне з полів на сторінці «ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ ПРО СВОГО БІЗНЕС-ПАРТНЕРА» і сайт Міністерства доходів і зборів здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання і повідомить Вам про результати пошуку.
Увага: Оновлення баз даних відбувається 1 раз на місяць, отже, якщо юридична особа була зареєстрована, або внесена у одну із спеціалізованих баз протягом останніх 30 діб, дані щодо неї відображатись НЕ БУДУТЬ.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ

Оновлено телефоний антикоррупційний сервіс «Пульс»

Міністерство доходів і зборів України звертає увагу мешканців Дніпропетровській області на те, що в Україні почал працювати єдиний антикоррупційний сервіс Міністерства доходів і зборів України «Пульс» (044) 284 00 07.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ
Електронні ключі Міндоходів дозволяють звітувати до статистики та Пенсійного фонду.
Відтепер ключ електронного цифрового підпису, виданий Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів, дає змогу звітувати, або подавати декларації в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України. Крім того, з січня місяця 2013 року електронні ключі Міністерства доходів і зборів України дають можливість експортерам та митним брокерам подавати митні декларації до митниці Міндоходів в електронному вигляді через мережу Інтернет.
Митниця Міндоходів у Дніпропетровській області оформляє більше 76 відсотків всіх митних декларацій в електронному вигляді. Також в області майже 100 відсотків заявок на відшкодування ПДВ подаються в електронному вигляді. Використання звітності чи оформлення декларацій в електронному вигляді значно скорочує час необхідний на митні або податкові процедури та зменшує ризик корупції, адже виключаються особисті контакти між співробітниками Міндоходів та представниками бізнесу.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ

Для платників Дніпропетровщині працює п’ять Центрів сертифікації електронних ключів
Як повідомляє, Головне управління Міндоходів у Дніпропетровській області в п’яти податкових інспекціях працюють Центри сертифікації електронних ключів, в яких обслуговано більше 14 тисяч клієнтів та надано більше 20 тисяч посилених сертифікатів особистих ключів для ведення документообігу в електронному вигляді. Це значно економить час і зменшує ризик корупції, адже зникає необхідність прямого спілкування між підприємцями та співробітниками. Особистий електронний ключ застосовується під час здійснення не лише податкових, а й митних процедур, а також для подання звітності до Пенсійного фонду та органів статистики.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Дніпродзержинської ОДПІ
  • 0
  • 20 августа 2013, 18:31
  • ODPI

Комментарии (0)

RSS свернуть / развернуть

Автор топика запретил добавлять комментарии