Днепродзержинск: 28 сентября, четверг (00:50), 2023 г  
             Поиск

Досуг в Днепродзержинске
ТОП-10 Заведения
Афиша
событий
Сейчас в кинотеатрах
Обсуждение заведений Добавить заведение
Сообщить о событии    

Добавить заведение

Если Вашего заведения нет в списке ресторанов, клубов, кафе, бильярдных, казино и других развлекательных учреждений Днепродзержинска, заполните эту форму.

Стоимость и условия
регистрации в каталоге
заведений города

Последние зарегистрированные заведения

На каникулы
Тур выходного дня
Кафе Coffe
SAUNA
Tattoo studio
senator Мужской салон красоты

 

Афиша событий в Днепродзержинске
ТОП 10 -> Афиша
вся неделя | сегодня | пт 29 | сб 30 | вс 01 | пн 02 | вт 03 | ср 04         крупные события
   

29 сентября, Пятница

Театр
   

МИШОЛОВКА Основна сцена
заказ билетов: (068)680-74-30 и (067)63-81-409
«Мишоловка» — єдина п’єса, яку написала за своє довге творче життя «королева детективу» Агата Крісті. Але саме цей твір став найуспішнішим комерційним проектом письменниці. Вже 70 років без перерви та з аншлагами «Мишоловку» показують в театрі лондонського Уест-Енду. А глядачів просять не розповідати друзям і знайомим, хто ж убивця. Що ж, і наш театр звертається до вас, дорогі глядачі, з таким же проханням. Скажемо наше рішуче «Ні!» будь-яким спойлерам. Але все ж таки зазначимо, що дія в «Мишоловці» відбувається в засніженому приватному пансіоні, де через непогоду застрягли семеро його мешканців. Раптом у пансіон заявляється сержант поліції і повідомляє, що тут має статися злочин. Хтось із тих, хто перебуває в пансіоні – майбутня жертва, а хтось – убивця… Страх поселяється в готелі… Неприязнь, підозри, ненависть змінюють постояльців, та їхніх господарів! Минуле повертається, породжуючи серію таємничих убивств Агата Крісті МИШОЛОВКА.ВБИВСТВО НА КАЛВЕР-СТРІТ Детектив на 2 дії Прем’єра відбулась 11 березня 2023 року Вистава триває 2 години 30 хвилин з антрактом Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков
Смотреть фото
Театр им. Леси Украинки
18:00
29 сентября

30 сентября, Суббота

Театр
   

Я ЙОГО ДРУЖИНА Основна сцена
заказ билетов: (068)680-74-30 и (067)63-81-409
У цій виставі є все, за що ми так любимо французькі комедії: яскраві характери, романтичні стосунки, гумор, який не переходить за межі пристойності, та напружений сюжет, в ході якого герої потрапляють у вельми делікатні ситуації. А ще – обов’язковий фльор милої буржуазної легковажності. Добропорядний сім’янин Стефан вперше в житті відважується на сімейну зраду. Раптово спійманий дружиною Софі на гарячому, герой з переляку видає коханку Жюлі за свою дочку. Хитрість Стефана, наївність Жюлі, мудрість Софі доводять ситуацію до вищої точки кипіння, незвичайна розв’язка якої в руках розумної Софі… Комедія «Я його дружина» поставлена за п’єсою відомого французького актора, сценариста і драматурга Жана Пуаре «З Великоднем!», написаною у 1982 році. Її охоче ставили в театрах по всій Франції, а через кілька років за нею було знято фільм «Веселий Великдень». Жан Пуаре Я ЙОГО ДРУЖИНА Іронічна комедія на дві дії Вистава триває 2 години 20 хвилин з антрактом Прем’єра відбулася 20 листопада 2020 року Режисер-постановник і автор сценографії – заслужений діяч мистецтв України Сергій Чулков
Смотреть фото
Театр им. Леси Украинки
17:00
30 сентября

01 октября, Воскресенье

Театр
   

ВСЕ МЫШИ ЛЮБЯТ СЫР. Музыкальная сказка, 5+
(067)63-81-409, (068)68-07-430

  Сказка венгерского писателя Дюлы Урбана расскажет о мышиных Ромео и Джульетте – сером мышонке Шоме и юной белой мышке Фружи. Правда, их история, в отличие от шекспировской заканчивается счастливо: серые и белые мышиные семейства в конце концов понимают, что роковое и, казалось бы, непреодолимое препятствие – различие в цвете шкурки – не сможет помешать влюбленным быть вместе. 
Ведь все мы живем в одном мире, над нами одно небо, одно солнце, и все мы одно и то же любим, одного и того же боимся. Все мыши, например, боятся кошек и любят сыр.


Рекомендуем эту сказку юным зрителям не младше 5 лет


Режиссер-постановщик - Ирина ЧВАРКОВА
Художник-постановщик - Татьяна ЧУХРИЙ
Балетмейстер - Наталья КЛИШИНА
Хормейстер - Ирина ШУЛЬГА
Фехтмейстер - заслуженный артист Украины Олег РОЕНКО

Спектакль ведут помощники режиссера
Алла Белоус и Марина Шевченко


Смотреть фото
Театр им. Леси Украинки
11:00
01 октября


ЗА ДВОМА ЗАЙЦЯМИ
спр. по тел: (068)68-07-430, (067)63-81-409

М. Старицький

Премьера 06.10.2016

П’єса «За двома зайцями»  стала популярною і відомою одразу після її першої постановки у 1883 році  та залишається такою і донині.  З винятковою майстерністю Михайло Старицький переробив малосценічний твір Івана Нечуя-Левицького «На Кожум’яках» в першокласний театральний «бестселер».
Колоритний гумор, кумедні типажі, динамічний сюжет зробили «комедію із міщанського побиту з співами і танцями» справжнім народним хітом. Популярності п’єсі додав і культовий однойменний фільм 1961 року з неперевершеними Олегом Борисовим і Маргаритою Кринициною у головних ролях.
Відтепер історія женихівства київського цирульника Свирида Петровича Голохвостого, у якого «в галавє завсегди такий водеволь, што только мерсі», буде втілена і на сцені нашого театру.  Попереду прем’єра і перша хвилююча зустріч з публікою.

Режисер- постановник - Олександр Варун
Художник- постановник - Ірина Кохан
Композитор - заслужений артист України Валентин Талах
Диригент - Євген Куров           
Балетмейстер - Наталія Клішина      
Хормейстер - Ірина Шульга
Тексти пісень - заслужений артист України Віктор Коломієць
Помічники режисера - Алла Білоус, Марина Шевченко  
У виставі зайняті артисти драми, балету, оркестру


Смотреть фото
Театр им. Леси Украинки
17:00
01 октября

 

тел: +38 (067) 622-74-55 259770869 | Реклама на сайте RSS-канал новостей: http://dndz.tv/news.rss
© 2008-2023 by Valentin Gorodetsky Авторские права
1.33 сек
Юрты сибири отзывы что такое юрта.